O Nas

Parę słów o naszych wojownikach

Jesteśmy kolektywem specjalistów z różnych dziedzin, których kwalifikacje spotykają się i świetnie dopełniają przy realizacji stron www.  Łączy nas artystyczne tło, zamiłowanie do estetycznego minimalizmu, entuzjazm i pasja. Tam gdzie z jednej strony pojawia się fascynacja kodem, logiką, architekturą strony i wszystkimi tymi dla ogółu nudnymi technikaliami, z drugiej strony wychodzi dążenie do nienagannej kompozycji i spasowania kolorystycznego.

Czasem w kontrze do doświadczenia marketingowego, prawideł usability, chęci użycia pewnych intuicyjnych popularnych schematów, przychodzi artystyczna wizja, oryginalność i spojrzenie poza ramę. W wyniku tego po paru konstruktywnych sprzeczkach w zespole, wypracowujemy rozsądne i wyważone rozwiązanie dla naszych klientów.

Poza projektowaniem stron, chętnie podejmujemy się innych zadań z zakresu projektowania graficznego i promocji w internecie. Doradzamy klientom metody, narzędzia i działania, które mogą skutecznie popchnąć ich interes do przodu.

Maciej zdjęcie profilowe

Maciej Sajan

Grafik, Web Deveoper
maciej@designninja.pl

Od 9 lat pracuję w branży reklamy internetowej. Miałem okazje tworzyć strony internetowe dla znanych firm w takich agencjach reklamowych jak Kalicińscy.com i iProspect. Wykonałem również setki witryn dla małych i średnich przedsiębiorstw podczas pracy w Panoramie Firm.

Niki zdjęcie profilowe

Niki Oksza-Orzechowska

Doradca Artystyczny, Project Manager
niki@designninja.pl

Jestem absolwentką malarstwa na warszawskiej ASP. Mam doświadczenie w doradztwie przy projektach graficznych a jako osoba bezpośrednia i lubiąca ludzi, mam świetny kontakt z klientami i dobrą zabawę.

Ukryci wojownicy

Nie można być specjalistą od wszystkiego. Dlatego współpracujemy z pasjonatami z dopełniających dziedzin marketingu. Mamy wojowników zaprawionych w bojach w pozycjonowaniu, copywritingu, i analizie.